Léto 2019

10. 6. 2019, 0:07

V létě 2019 jako tradičně pořádáme několik akcí:

• Rodinka Rakousko - Korutany, 29.6. - 6.7.
  • Dovolená U Kalicha, 29.6. - 6.7.
  • Letní tábor U Kalicha - 1. turnus (Mustangové), 6. - 20.7.
  • Letní tábor U Kalicha - 2. turnus (Severka), 20.7. - 3.8.
  • Aftertábor U Kalicha - pro rodiny s dětmi (Severka), 3. - 9.8.
  • Příměstský tábor - v klubovně, 26. - 30.8.

Stejně jako v předchozích letech, i letos jsou naše akce a činnost realizovány za podpory dotací:

• Jihomoravský kraj poskytl dotaci na realizaci projektu "Klubovna Řečkovice - Oprava a vybavení klubovny, 4. etapa".
  • Statutární město Brno poskytlo finanční podporu na realizaci projektů "Vícedenní akce - doprava, ubytování a pronájem, materiál" a "Vybavení pro oddílovou činnost". Z prvního projektu budou podpořeny velké akce jako je Velikonoční výprava, Cyklovýprava, Podzimní a Vánoční výprava, popř. i některé družinové víkendovky. Z druhého projektu bude pořízeno vybavení táborové základny - nové stany, vařič a drobné nádobí.
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy poskytuje pravidelně dotace na jednodenní i vícedenní akce, podporu pravidelné činnosti, MTZ a vybavení kluboven, nájmy a provozní náklady.
  • Městská část Brno - Řečkovice a Mokrá Hora podporuje činnost naší klubovny v rámci projektu "Pionýr Řečkovice - provozní náklady klubovny a obnova vybavení"

Děkujeme.