Poslední listopadové info ze Severky

29. 11. 2016, 22:06

Dnes Severka po napjatém očekávání všech konečně odtajnila, jak to bude s letním táborem 2017! Chcete-li se to taky dozvědět, pokračujte na stránku slovinsko.severka.cz

A protože se blíží Vánoce, čeká Severáky nadílka vánočních a zimních akcí:

• 16. - 18. 12. Vánoční výprava
  • 24. 12. Vánoční svářka - 13. ročník
  • 7. 1. Večer tříkrálový
  • 2. - 5. 2. Lyžák v Ostružné

Veškeré informace hledejte samozřejmě na webu Severky.

Byli jste hodní? Přijde k vám Mikuláš?

21. 11. 2016, 20:18

Milí rodičové, letos stejně jako loni nebude Mikuláš v klubovně, ale chcete-li, přijde k vám domů. Informace najdete na webu Severky.

Podzimní návštěva u Kalicha

17. 11. 2016, 10:30

Severka se vydala na Podzimní prázdniny na pětidenní výpravu do Mrákotína u Telče. Na jednom z výletů navštívili i naši táborovou základnu u Kalicha, takže ji viděli v zatím nepoznané podobě - bez stanů a vybavení, s barevným podzimním lesem kolem. Na veliké prázdné louce si zahráli vachbol a v okolních lesích odlévali stopy zvířat. Na základně je vše v pořádku a kadibudka stojí :-)

Na článek a pár fotek se můžete podívat na webu Severky.

Vzpomínka na Dědka

15. 11. 2016, 21:29

V Mozaice, celostátním zpravodaji Pionýra, vyšel v říjnu článek - naše vzpomínka na Dědka. Přečíst si jej můžete zde.

Smutné zprávy - rozloučení s "Dědkem"

3. 10. 2016, 20:47

Je naší smutnou povinností oznámit všem kamarádům, vedoucím a příznivcům naší pionýrské skupiny, že nás navždy opustil Dědek, Peter Kubove, bývalý dlouholetý skupinový vedoucí. Mnozí z nás začínali svou cestu instruktora či vedoucího pod jeho vedením, někteří byli ještě jako děti na táborech, které vedl. I později, když už nebyl aktivním vedoucím, na nás stále dohlížel a byl nám zkušeným rádcem. Vzpomeňte na něj, prosím, společně s námi.